Mira Yatırım Gayrımenkul Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

Telefon No:

0284-712-1717

Çalışma Saatleri:

Pzt - Cmt: 7.00 - 20:00

HAKKIMIZDA

    Mira Yatırım Gayrimenkul A.Ş. Trakya nın yükselen değeri konumunda ve lojistik açıdan bölgenin kalbi olan  Saros Körfezi - Keşan da kurulmuştur.

    Hizmet alanı olarak geniş bir çevreye sahip Mira Yatırım Gayrimenkul A.Ş. Yaşam alanları, Konut Projeleri, Yazlık Projeler, Villa Projeleri, İşletme  alanları, Ticari alanlar imal etmektedir. Mira Yatırım Gayrimenkul A.Ş. sektöründe bulunduğu bölgede öncü marka olmayı hedeflemektedir. Projelerinde çevreye ve insana duyarlı çalışmalar ile öne çıkan Mira çağdaş yaşam standartlarını yakalamış projelere imza atmaktadır. Yoğun iş stresinden uzaklaşmak isteyen, sosyal yaşamın tadını çıkaracak alanlar yaratarak dikkatleri üzerine toplamıştır. Mira, Saros Körfezinde bulunan; Mira Kumova Vakıf projesi ve Mira Esenkent Yayla projesi ile bölgesinde yurt içi ve yurt dışından gelen misafirlerine saros körfezinin eşsiz doğası ve mükemmel temizlikte mavi bayraklı sahilleri ile en iyi şekilde yaşam ve eğlence alanları oluşturmayı hedeflemektedir. 

    Mira Garden Projesi İle  Keşan da yaşayan ve keşan a değer katan bir çok aileyi anlayış olarak yeni bir ufka taşımayı hedeflemektedir. Mira Panorama İpsala Projesi ise iş alanları ve yaşam alanları bulunan ve İpsalalı ailelere en iyi standartlarda bir yaşam sunan cadde projesidir. 

    Mira Yatırım Gayrimenkul A.Ş. daha bir çok proje ile bu güzel Şehrin simgelerinden biri olmayı hedeflemektedir.