Mira Garden Projesi Bilgi için (0532 766 99 12)

Proje Hakkında


Trakya'nın Keşan'da bulunan ilk güzide projesi olan MİRA GARDEN lokasyon olarak keşan'ın en kıymetli mevkii ve yeni şehrin merkezinde yer almaktadır. Şehir planlamasının ve alt yapının kullanım açısından rahat ve tamamlanmış olması, bölge olarak; AVM, Adliye, Okullar, Yeni Pazaryeri, İbadet alanları, Otopark alanları, Sağlık Tesis alanları, Gençlik Merkezi, Üniversiteler, Özel Okullar gibi daha birçok ihtiyacınız olan sosyal yaşam araçlarını içinde barındırmaktadır.


MİRA GARDEN proje olarak alışılmışın dışında, standartların üzerinde bir yaşam vaad etmektedir. Proje kapsamında gerek iç mekanlar gerekse dış mekanlarda ki uygulamalar ile sağlam bir zeminde, yüksek inşaat teknolojileri kullanılarak inşa edilen proje, her türlü ihtiyacınıza cevap verecek şekilde sosyal alanları barındırmaktadır. 

Proje kapsamında saunalar, fitness center, cep sinema, açık ve kapalı çocuk oyun alanları, bilardo, masa tenisi, açık yüzme havuzu, çardak alanları, bahçe satranç takımı, basketbol sahası (opsiyonel voleybol ve tenis kortu), kapalı otopark, açık otopark, 4500 m2 alanda vakit geçirebileceğiniz bahçe alanları ile daha birçok imkan sunmaktadır.